EKİP
|
MÜMİN İNAN
Grup Kreatif ve Ajans Başkanı

1971 yılında Denizli’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli Kale İlçesi’nde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi bitiremedi ve ardından iş hayatına çalışarak devam etti. 1996 yılında MAC ART’ı kurdu. Hala kurucu yönetici ve fikir lideri olarak iş yaşantısına devam etmektedir. Aynı zamanda markalara iletişim çalışmalarında deneyimlerini ve bilgilerini danışmanlık yaparak destek vermektedir.

|
AYGÜL İNAN
Halkla İlişkiler

1977 yılında Denizli'de dünya geldi. MAC ART'ın kuruluşundan bu yana müşteri portföyünün geliştirdiği alanda sağladı. Halen MAC ART'da halkla ilişkiler sorumlusu olarak görevini.

|
İSMAİL SERBEST
Kreatif ve Ajans Başkan Yard.

1979 yılında Denizli'de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli'de tamamladı. 2006 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümün'den mezun oldu. Ankara ve İzmir'de farklı ajanslarda sanat yönetmenliği yaptı. 2013 yılından beri MAC ART 'da kreatif direktör ve Ajans Başkan Yardımcısı olarak görev alıyor. 

|
ARDA KAYA
Sanat Yönetmeni
1986 yılında Uşak’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Aydın’da tamamladı. 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Çatı Grafik’te Kreatif Direktör, Aydın Bemar Kariyer Okulları’nda eğitmen ve çeşitli ajanslarda Art Direktör olarak görev aldı. 2016  yılından beri MAC ART Reklam Ajans’da Art Direktör olarak görev yapmaktadır.
|
OSMAN KARATAŞLI
Grafik Tasarımcı

1994 yılında Denizli'nin Acıpayam ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü'nü tamamladı. 2018 başından beri MAC ART Creatif Design'da Grafik Tasarımcı olarak çalışmaktadır.

|
TUĞÇE İLİZ
Grafik Tasarımcı

1997 yılında Denizli'de dünyaya gözlerini açtı. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü'nü 2.likle tamamladı. 2017 başından beri MAC ART Creatif Design'da Grafik Tasarımcı olarak çalışmaktadır.

|
CEYHUN ATMACA
Kıdemli Reklam Yazarı

1984 yılında Ankara'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamladıktan sonra 2010 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Sanatları Bölümü, Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı'ndan mezun oldu. MAC ART Yaratıcı Tasarım'a katıldı.

|
SEZGİN TATOĞLU
Reklam Yazarı

1993 yılında Zonguldak'ta dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Zonguldak'ta tamamladıktan sonra lise eğitimiini Bolu'da tamamladı. Sonrasında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli ajanslarda serbest çalışıyor. 2018 yılında Haziran ayından itibaren MAC ART Creative Design'da Reklam Yazarı olarak görevinde. 

|
BURAK ERDAL
Reklam Yazarı

1995 yılında Kırşehir'de dünyaya gözlerini açtı. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'nü tamamladı. 2018 Aralık ayından beri MAC ART Creatif Desing'da Reklam Yazarı olarak çalışmaktadır.

|
YUNUS EMRE ÇELİKKOL
S.M. & Video Production Expert

1998 yılında Denizli'de dünyaya geldi. İlk, orta, lise eğitimini Denizli'de tamamladıktan sonra Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. MACAR Creative Desing'da Sosyal Medya ve Video Production Uzmanı olarak yapmaktadır.

|
NAGİ ÇAKICI
Web Yazılım Uzmanı

1986 yılında Denizli'de dünyaya gözlerini açtı. İlk, orta, lise eğitimini tamamladıktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü'nü tamamladı. Php Programlama uzmanı olarak çalışıyor. 2018 başından beri MAC ART Creatif Design'da Web Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktadır.

|
FATMA TABANCALI
JR. Grafik tasarımcı
|
CİHAN KENDİDOĞAN
Reklam Fotoğrafçısı

1981 doğumlu Cihan Kendidoğan; Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Fotoğraf Bölümünden 2007 yılında bölüm ikincisi olarak mezun oldu. 2007 - 2013'te Dubai'de tanıtım fotoğrafçısı olarak çalışıyor ve kişisel belgesel fotoğraf projelerini geliştirdi. 2013 yılından beri Denizli'de kendi stüdyosu olan Tahta Kamera Fotoğraf Atölyesi'nde stok fotoğraf ve tanıtım fotoğrafçılığı yapıyor.

|
AYLİN AKKAŞ
Muhasefe / Finans

1978 yılında Aydın Nazilli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, Eskişehir Anadolu Ünv. İktisat Fakültesi İktisat Bölümünü okudu. Stajyerlik süresi bitince özel bir şirkette 7 sene muhasebe şefliği yaptı. Daha sonra 4 sene kendi iş yerinin muhasebesi ile ilgilendi. 2013 yılından bu yana MAC ART Creatif Desing'da Muhasebe ve Finans sorumlusu olarak görevini aldı…

 

|
SELVER ELMAS
Sekreter

1979 yılında Denizli'nin Buldan ilçesinde dünyaya geldi. Okul hayatı biraz karışık olduğu için ilkokulu Sarayköy’de, ortaokulu Denizli’de, liseyi de Sarayköy’de tamamladı. Üniversiteyi çok istedi ancak olmadı. Denizli’de birçok firmada muhasebe üzerine görev aldıktan sonra 2016 yılından bu yana MAC ART Creatif Desing’da sekreter olarak görev almaktadır…